Kurumsal Bakım

Firmanızın tüm sistemleri detaylı olarak incelenip oluşabilecek muhtemel arızalar önceden belirlenir. Böylece herhangi bir iş kaybının önüne geçmeye çalışılır. Tüm yazılım ve donanım sorunlarınız çözülerek sistemlerinizin daha sağlıklı çalışması sağlanılır.

Donanım Çözümleri

Sektörün önde gelen güvenilir donanım üreticileri ile yüksek seviyedeki iş ortaklıklarımız sayesinde Gigabt Bilişim olarak teknolojiyi her zaman bir adım önde takip ederek kurumlara yüksek standartlı, güvenli, performanslı ve uzun ömürlü donanım çözümleri sunuyor.

Yazılım Çözümleri

Gigabt firmalara yönelik hazır paket yazılım çözümlerinin yanında, firmaların ihtiyacı olan özel yazılım ihtiyaçları için uzman bir ekibe sahiptir. Masaüstü ve sunucu yazılımlarından web tabanlı ve mobil uygulama yazılımlarına, veritabanı, iş zekası, erp entegrasyon ve raporlama uygulamalarından üretim depo saha otomasyon sistemlerine, telemetri uygulamalarından içerik yönetim sistemi uygulamalarına kadar geniş bir yelpazede deneyim, bilgi ve birikime sahiptir.

Domain-Hosting ve Web Hizmetleri

Web siteniz müşterilerinize gönderdiğiniz bir enformasyon toplamıdır. Ziyaretçiler web sitesine girdiğinde direkt olarak sizinle ve işinizle ilgili berrak bilgiye ulaşmak isterler. Kendinizi tamamen kendi kelimelerinizle ifade etmelisiniz.

Güvenlik Sistemleri

DVR dijital kayıt cihazları , Network video kayıt , Analog kayıt cihazları , Analog hd kameralar , Analog cctv kameralar , IP kameralar , Hırsız ihbar sistemleri , Yangın algılama sistemleri , Alarm dedektörleri.

Sarf Malzeme

Mobil cihazlarınız için yedek parça , Endüstriyel cihaz satışı , Masaüstü ve dizüstü pc satışı , Yazıcı Satışı , Güvenlik sistemleri , Kesintisiz güç kaynağı çözümleri