Microsoft günümüzde bilgi teknolojileri dünyasındaki en önemli aktörlerden biri olup tüm ihtiyaçlara yönelik iş çözümleri sunmaktadır. Küçük ölçekli işletmelerden, orta ve büyük ölçekli organizasyonlara kadar her seviyede ihtiyaca cevap verebilmektedir.

Microsoft uzmanlarımızla en güncel Microsoft teknolojilerini; yüksek performanslı, iş sürekliliğini ve verimliliği arttıracak şekilde sisteminize entegre ediyoruz.

Microsoft Toplu Lisanslama

Microsoft işletmenizin tipine, büyüklüğüne ve kullanılmak istenilen yazılımlara göre farklı çözümler sunar.
Ayrıca ihtiyaç durumunda mevcut teknoloji yatırımlarınızın içeriğini ve fonksiyonlarını değiştirebilirsiniz.

Open Value

5 veya daha fazla masaüstü PC bulunan işletmelerin yöneleceği Open Value ile birlikte gelen Yazılım Güvencesi (Software Assurence) işletmelere tüm entegrasyonları, ürün yükseltmeleri ve ürün desteği gibi avantajlar sağlar 

Open Licence

Size Microsoft yazılım kullanım hakları veren ön ödeme ile ödediğiniz basit bir anlaşmadır.

Open Value Subsciption

Microsoft’un ‘kullandığın kadar öde’ mantığında sunulmuş anlaşmasıdır. Özellikle işletmenizdeki toplam PC adedinin az olduğu durumlarda tercih edilir ve Open program seçenekleri arasında ilk sahip olma maliyeti en düşük olanıdır.

Düşük maliyetli, işletmenizdeki kullanıcı sayısı kadar ödeme yaparak Microsoft Exchange, Microsoft Skpe for Business, Share Point ve Office Web Apps hizmetlerini almanıza olanak sağlayan Microsoft Office 365 her yerde çalışabilmeniz için gerekli araçları sağlar.

  • Her yerde, her cihazda çalışma imkanı
  • Ekiplerle ve farklı insanlarla çalışma olanağı
  • Ofis uygulamalarının gelişmiş versiyonu
  • Bulut depolama
  • Daha üretken çalışma süreçleri