Web sitesi özgün ve size özel olmalıdır. Sayısız web sitesinin olduğu bir platformda amaç tasarım ve içerik olarak ayırt edilebilen olmaktır. Web sitesinin ön sıralarda kalması ve burada kalıcı olması için tasarım içeriğe uygun sağlam temellere oturtulmalıdır. Ayrıca göz yormayan ve dikkat dağıtmayan tasarımlar kullanıcıların daha uzun süreler websitesinde zaman geçirmesini sağlar. Bu sebeple karmaşıklıktan kaçınılmalıdır.

İçerik

Web siteniz müşterilerinize gönderdiğiniz bir enformasyon toplamıdır. Ziyaretçiler web sitesine girdiğinde direkt olarak sizinle ve işinizle ilgili berrak bilgiye ulaşmak isterler. Kendinizi tamamen kendi kelimelerinizle ifade etmelisiniz.

Erişebilirlik

Siteniz tüm akıllı telefon, mobil cihaz ve tabletlerle uyumlu olmalı; tüm çözünürlükler ve cihazlara uyumlu tasarım yapılmalıdır. Web siteniz bütün cihazlarda ve tarayıcılarda aynı gözükmelidir.

creative mind

Hızlı Yükleme

Siteniz html5 ve css3 standartlarına göre hazırlanmış ve doğru kodlanmış olmalıdır.

Arama Motoru Optimizasyonu

Web sayfasını arama motorlarının mantığına göre tasarlamak günümüzde en önemli kriterlerden biridir. Profesyonel bir web sitesinde yer alan her sayfa SEO kriterlerine uygun; yani arama motorları tarafından indekslenebilir yapıda oluşturulmalıdır.

Domain ve Hosting​

Web sayfasının barındırıldığı yer mutlaka güvenilir olmalı ve altyapısı hızlı ulaşım için ileri teknolojiyle kurulmalıdır.