Firmaların tüm iş uygulamaları ve verileri için, doğru sunucu ve depolama çözümlerinin seçilmesi çok önemlidir. Seçiminiz mutlaka iş sürekliliğinizi ve veri güvenliğinizi belirleyecektir. Çalışanlarınızın bilgiye düzenli erişimi ve verilerin sisteminizde zamanında yer alması, verilerinizin hızlı işlenebilmesi için de son derece önemlidir. Tüm bunların sağlıklı bir yapıya oturması için sisteminizin alt yapıya uygun tasarlanıp kurulması ve oluşan hataların en hızlı ve etkin bir şekilde giderilmesine gerekmektedir.

HPE, Dell gibi lider üreticilerle birlikte çözüm ortaklığı sunan Gigabt tüm iş ihtiyaçlarınızı karşılayacak, en düşük maliyetle en kaliteli çözümü sunmaktadır. Tüm altyapınız ve sistemleriniz kurulduktan sonra analiz işlemleri, entegrasyon çalışmaları, konfigürasyon çalışmaları, kapasite planlamaları yapılır ve sisteminiz kullanmaya hazır hale getirilir.

Doğru Depolama Seçimini İçin Nelere Dikkat Etmelidir

Kapasite
Arttırılabilirlik
Erişilebilirlik
Performans
Veri Koruma
Kaynaklar
Bütçe
Günümüzde yapılan yatırımların büyük bir kısmı veri saklama, kullanma ve yönetme amacıyla yapılmaktadır. Artan depolama ihtiyaçları ile birlikte disk kapasiteleri GB (gigabyte) seviyelerinden TB (terabyte) seviyelerine çıkmıştır. Artan ihtiyaçlar ile birlikte veri saklama teknolojileri de gelişmiş; DAS, NAS ve SAN sistemleri yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Doğru depolama seçimi için mevcut ihtiyaçlarınıza ve uzun vadeli hedeflerinize odaklanmanız gerekir. Kuruluş, bakım, destek ve size uygun depolama çözümünün belirlenmesine kadar Gigabt her aşamada yanınızda…