Tasarım

Akıllı telefonumuza yüklediğimiz herhangi bir programın, içeriği ne olursa olsun öncelikle tasarımına dikkat ederiz. Kullanıcılar yeterli enformasyona sahip olmadığı halde beğenilerini kazanmış tasarımlara sahip uygulamaları tercih edebilirler. Bu sebeple; kodlanacak olan uygulamaların tasarımına ve bu tasarımların farklı boyutlara sahip telefon ekranlarının tümünde uyumlu olarak çalışmasına büyük önem veriyoruz.

Kodlama

Tasarlanmış olan uygulamanın telefonunuzda hızlı ve stabil şekilde çalışması için kodlamanın son derece kaliteli yapılması gerekmektedir. Özellikle ülkemizde mobil veri hızının düşük olduğunu göz önüne alırsak kodlama tarzının önemi daha da artıyor.Yazılmış olan uygulamanın tüm fonksiyonlarının tüm cihazlarda hızlı, stabil ve güvenli çalışması için ve düzenli olarak güncellemelerin kurulması ve sağlıklı olarak işleme sokulması için kodların bilinçli olarak profesyonel ellerde yazılması gerekmektedir.

Test ve Yayın

Çok çeşitli ekran boyutları ve işletim sistemlerinin farklılıkları bazı uygulamaların düzgün çalışmamasına veya güncelleme sonrası hata vermesine sebep olmaktadır.Yazılacak olan uygulama çeşitli ekran boyutlarında test edilir ve son hali kullanıcı beğenisine sunulur. Herhangi bir değişiklik veya iptal halinde gerekli işlemler yapılır ve uygulamanız tamamen hazır bir şekilde size teslim edilir.