Sisteminize, iş hedeflerinize uygun; değişen ve gelişen sektörde bunlara değer katacak özel yazılımlara gereksinim olabilir.

Halihazırda kullandığınız mevcut yazılımlar-paket programlar sizin talep ettiğiniz ekstra durumlarda yetersiz kalabilir. Yazılımınızın güvenli, hızlı, yüksek performanslı ve özel bir arayüz ile sorunsuz olarak çalışabilmesi gibi istek ve ihtiyaçlarınız sonucunda bu gereksinim daha da belirgin hale gelecektir.

Akıllı telefonumuza yüklediğimiz herhangi bir programın, içeriği ne olursa olsun öncelikle tasarımına dikkat ederiz. Kullanıcılar yeterli enformasyona sahip olmadığı halde beğenilerini kazanmış tasarımlara sahip uygulamaları tercih edebilirler. Bu sebeple; kodlanacak olan uygulamaların tasarımına ve bu tasarımların farklı boyutlara sahip telefon ekranlarının tümünde uyumlu olarak çalışmasına büyük önem veriyoruz.

İşletmenizde müşterilerinize hızlı hizmet veremiyorsanız… Stok takibi, Veresiye , Masa fişi, Sayım, Gider takibi gibi karmaşalardan bıktıysanız. Yanlış toplamlarla müşteri ve para kaybı yaşıyorsanız: Yeni Nesil Rox Pos tam size göre!

Logo, yalnızca yazılım değil, ihtiyaçlarınızı karşılayacak, kurumunuzun katma değerini artıran ve verimlilik sağlayan bir platform sunar. Teknolojisini, kurum içi ve dışı uzmanların bilgi, üretim gücü ve deneyimiyle birleştirerek hazır çözümlerin ötesinde “verimlilik” sağlamak için çalışıyor.

Microsoft günümüzde bilgi teknolojileri dünyasındaki en önemli aktörlerden biri olup tüm ihtiyaçlara yönelik iş çözümleri sunmaktadır. Küçük ölçekli işletmelerden, orta ve büyük ölçekli organizasyonlara kadar her seviyede ihtiyaca cevap verebilmektedir.