Kartlı Geçiş Sistemleri

Ofisler, tesisler vb. yerlerde kontrollü giriş çıkış sağlamanın en yaygın ve kullanışlı yolu Kartlı Geçiş Sistemleridir. 

Network Klavyeler

RS232, RS485 & Network Bağlantıları,PTZ Fonksiyonlar Dört Boyutlu Joystick Kontrolü,Full HD 1080p canlı önizleme; HDMI & VGA sync çıkışı,U-disk desteği anlık ve kayıt,Video-Wall ekran desteği,Harici Wi-Fi desteği,Çift yönlü konuşma desteği

DVR Digital Kayıt Cihazları

Dijital Kayıt Cihazları kompakt bir yapıya sahip olup görüntü ve ses kaydı, uzaktan izleme, yedek alma, kayıtların oynatılması gibi özelliklere sahip olabilmektedir.

Network Video Kayıt

NVR, güvenlik kamera sistemlerinin IP versiyonları için geliştirilen kayıt seçeneğidir. Eviniz veya iş yerinizde kameralarla sağlamak istediğiniz güvenliğin kaydını tutar. 

Analog Kayıt Cihazları

AHD kamera sisteminin stabil çalışmasının yanı sıra diğer bir avantajı da, mevcut CCTV analog kamera sisteminizin kablolamasını değiştirmeden mevcut kameralarınızı AHD kameralarla, mevcut DVR kayıt cihazının da AHD-DVR kayıt cihazı ile değiştirmesi yeterlidir.

Analog HD Kameralar

AHD kamera, analog CCTV altyapısını kullanarak 720p ve 1080p çözünürlükte görüntü elde edilebilen gelişmiş bir teknolojidir. 

Analog CCTV Kameralar

Bu teknolojiler CCD ve CMOS olarak adlandırılır. CCD, CMOS’a göre yüksek piksel kalitesi, düşük ışıkta daha net görüntü, gerçekçi renkler ve hem iç hem dış ortamda daha kaliteli görüntü sağlamaktadır.

IP Kameralar

IP Kamera, üzerinde bulunan sensörler sayesinde görüntüyü yakalayıp bu görüntüleri dijital veriye çevirdikten sonra ağ (network) yardımıyla yetkilendirilmiş kullanıcılara ileten görüntüleme sistemidir.

Network + GPRS +GSM

Alarm anında sizi ve belirlediğiniz kişileri arayarak bilgilendirme yapar.Alarm türüne göre Polis, İtfaiye ve Ambulans araması yaparak evinizi veya işyerinizi güvence altına alır.

Yangın Algılama Sistemleri

Yangın Algılama Sistemleri ve Yangın İkaz Sistemleri, elektronik güvenlik sistemleri içerisinde amacı dahilinde hayati bir koruma da sağladığı için belki de en önemlisidir.

Alarm Dedektörleri

Duman dedektörü, son yıllarda evlerden iş merkezlerine, alışveriş merkezlerinden hastanelere, okullara kadar pek çok yerde kullanılan yangın önlemlerinden biridir