Sisteminize, iş hedeflerinize uygun; değişen ve gelişen sektörde bunlara değer katacak özel yazılımlara gereksinim olabilir. Halihazırda kullandığınız mevcut yazılımlar-paket programlar sizin talep ettiğiniz ekstra durumlarda yetersiz kalabilir. Yazılımınızın güvenli, hızlı, yüksek performanslı ve özel bir arayüz ile sorunsuz olarak çalışabilmesi gibi istek ve ihtiyaçlarınız sonucunda bu gereksinim daha da belirgin hale gelecektir.

Gigabt özel yazılımınızın yazılması sürecinde ve sonrasındaki tüm süreçlerde yanınızda olacak ve gerekli tüm hallerde teknik destek verecektir.

Yazılım ekibimiz öncelikle tüm isteklerinizi ve hedeflerinizi dinler. Detaylı bir analiz çalışması yaptıktan sonra en uygun iş planı oluşturulur.Ardından tasarımlar hazırlanır ve yazılım çalışmaları yapılır. Çalışma tamamlandıktan sonra müşteriye yazılım hakkında bir kullanım eğitimi verilir ve gerekli son testler yapılır. Süreç tamamlandıktan sonraki tüm bakım, onarım, güncelleme, vs. gibi ihtiyaçlarınızda sürekli olarak destek sağlanr.