Gigabt geniş çaplı ürünleri ve çözümleri ile birlikte size yenilikçi, akıllı yöntemler sunar.

Office / Inkjet Yazıcılar, Siyah Laser, Renkli Laser, Ofis Laser, Ofis Renkli Laser, Nokta Vuruşlu, Tarayıcılar, Fotokopi Makineleri, Faks, Tanklı Yazıcılar, vs. gibi her ihtiyaca uygun geniş ürün yelpazesinden istediğinizi seçebilir; etiketler, fişler, belgeler veya kartlar üretebilirsiniz. Gigabt ürünlerin temininden kurulumuna kadar ve kurulum sonrası tüm teknik ihtiyaçlarınız dahil olmak üzere; tüm süreç boyunca yardımcınızdır. 

Gelişen teknolojiye ve pazar koşullarına uygun yeni nesil barkod çözümleri için iletişime geçiniz.

Firmalar artık işgüçlerini daha etkin ve verimli  kullanabilmek için video konferans çözümlerini tercih ediyorlar.Video konferans sistemlerini kullanarak yüzlerce kilometre uzaklıktaki kişilerle istediğiniz an toplantı yapababilirsiniz. Ayrıca video konferans sayesinde zaman ve seyahat giderlerinden de tasarruf edebilirsiniz.

Ağ çözümleri sağlamada müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ağ altyapısı, topolojisi ve firma ihtiyaçları göz önüne alınarak ileriye dönük tasarımlarla çözümler sunuyoruz. Network sistemlerinde çıkabilecek problemleri önceden hesaplayıp donanım, yazılım ve destek alanlarında bütünleşik çözümler üretiyoruz.

Firmaların tüm iş uygulamaları ve verileri için, doğru sunucu ve depolama çözümlerinin seçilmesi çok önemlidir. Seçiminiz mutlaka iş sürekliliğinizi ve veri güvenliğinizi belirleyecektir. Çalışanlarınızın bilgiye düzenli erişimi ve verilerin sisteminizde zamanında yer alması, verilerinizin hızlı işlenebilmesi için de son derece önemlidir.

Biyometrik sistemlerden en çok tercih edileni olan parmak izi okuyucular kart maliyetlerini düşürmesi ve taklit edilemez oluşu sayesinde birçok firmanın ilk tercihidir.

(Proximity, mifare, vb) gibi tag’lerle ve RFID kartlarla çalışırlar. Ayrıca tanımlanan bu kartlar, kimlik kartı olarak da kullanılabilir.

Biyometrik sistemlerin en yenilerinden olan yüz tanıma sistemleri kullanım kolaylığı ve kart maliyeti olmaması gibi birçok avantaj sağlayan bir sistemdir.